Yükleniyor...

Üyelik Sözleşmesi

Bu üyelik sözleşmesi cekilissitesi.com 'la başlayan tüm URL 'i sitelerde geçerlidir.
Size ait üyelik bilgileri (email, şifre v.b.) hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.
Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz.
cekilissitesi.com tüm yorumların çekilmesini garanti edemez. instagram.com sitesinin müsadesi kadar çekebilmektedir.
cekilissitesi.com, teknik sorunlar nedeniyle site'de oluşabilecek kesintilerden dolayı üye'nin yaşayacağı sorunlardan sorumlu değildir.
cekilissitesi.com, dilediği zaman siteyi ve hizmeti kullanıcı'nın kullanımına kapatabilir veya site üzerinde sunulan hizmetlere son verebilir. Böyle bir durumda kullanıcı'nın cekilissitesi.com'dan herhangi bir talebi olamaz.
cekilissitesi.com, dilediği zaman site üzerinde bulunan hizmetlerde, site'nin kullanımında veya site'nin arayüzünde değişiklikler yapabilir.
Ancak, hizmetlerimizden faydalanmak için üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

Size ait üyelik bilgileri (email, şifre v.b.) hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, şifrelerin başkasının ile geçmesi yada çalınmasından cekilissitesi.com sorunlu değilir.

Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü öneri, istek soru ve şikâyetleri içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır.
Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.
Sitemizde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz.
Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonaite, başka mecralarda yayınlanamaz, şirketimizin izni olmadan internet sitelerine link verilemez. Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, cekilissitesi.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

cekilissitesi.com, kullanıcılara ve kullanıcıların www.cekilissitesi.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler. Bilgisayarınızın "Yardım" menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

cekilissitesi.com'u kullanarak yapılan çekilişler, çekilişi yapan kullanıcının sorumluluğundadır. cekilissitesi.com sadece instagram yorumlarının toplanması ve analizi hizmetini vermektedir. Çekilişlere ait hediye/ödül verilmesiyle alakalı tüm yasal sorumluluklar kullanıcıya aittir. Çekiliş sırasındaki animasyonda geçen isimler bilgilendirme amaçlıdır.

cekilissitesi.com koşullar'ı istediği şekilde değiştirebilir veya koşullar'a geçici olarak son verebilir. cekilissitesi.com'un koşullar'da değişiklik yapması halinde, değişiklik tarihinden itibaren tüm Kullanıcılar açısından yeni koşullar uygulanır.

Kullanıcı, cekilissitesi.com'a giriş gerçekleştirdiği andan itibaren, cekilissitesi.com'dan yararlandığı sürenin uzunluğuna bakılmaksızın, koşullar'da yer alan hükümleri okumuş ve onaylamış sayılacaktır.

Top